2021 January 16 - شنبه 27 دي 1399
آرشیو
آرشیو

  گروه:  مرتب سازی: تعداد نمایش: عبارت جستجو: محل عبارت:


1 اثبات مبانی داعشی فرقه ی احمد بصری
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۶۳ مگابایت - تعداد بازدید: ۳۴۹ - تعداد امتیازات: ۱,۱۱۵
در این قسمت از برنامه ‌ بی‌راهه برخی از سخنان و اعتقادات احمد بصری بررسی شد که وی به طور صریح، شیعیان را ناصبی قلمداد می‌کند، اموال و دارایی‌هاییشان را نامحترم می‌شمارد،فتوا به دزدی از مردم برای اتباع خویش صادر می‌کند، اعمال شیعیان را نادرست می‌داند و ... .
  71:28

2 راه‌های شناخت انبیا و اوصیا
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۳۸ مگابایت - تعداد بازدید: ۸,۵۳۱ - تعداد امتیازات: ۱۰,۰۴۶
یکی از مهم‌ترین راه‌های مصون ماندن از گزند فرقه‌های خرافی، شناخت راه‌های تشخیص حجت‌های الهی است. احمد بصری که به دنبال تصری دادن دلایل موهوم خود به شناخت تمامی حجت‌هاست، دلایلی را برای تشخیص انبیا و اوصیا مطرح می‌کند.
  43:46

3 احمد بصری یا داعش شیعی؟!
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۶۷ مگابایت - تعداد بازدید: ۱,۲۱۳ - تعداد امتیازات: ۱۵۰
دنیای استعمار با ایجاد فرقه های گوناگون به دنبال ایجاد تفرقه در میان امت اسلامی است. از ویژگی‌های فرقه‌های انحرافی تکفیر و تفسیق دیگر مذاهب و افراد خارج از فرقه ها می‌باشد که نمونه بارز این رفتار تکفیری وهابیت است.
  53:20

4 نقد ادعای نسب احمد بصری 3
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۷۶ مگابایت - تعداد بازدید: ۸,۶۳۵ - تعداد امتیازات: ۱۰,۱۰۵
همانطور که در برخی روایات وارد شده است، شیعه معتقد است ائمه به علوم مختلف از جمله علم انساب تسلط دارند. از طرفی احمد بصری در سخنان خود بیان کرده است که تا مدتی هیچ اطلاعی از نسل و نسب خود نداشته است.
  56:19

5 جایگاه نص در شناخت انبیای الهی
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۴۵ مگابایت - تعداد بازدید: ۸,۴۱۱ - تعداد امتیازات: ۱۰,۰۲۳
یکی از ادعاها و عقاید جریان احمد بصری این است که تمامی انبیا و اولیای الهی از طریق نص شناخته می‌شوند. به عبارتی وی مدعی است تنها راه شناخت انبیا و اولیای الهی این است که وصیتی از جانب پیامبر قبلی خود داشته باشند.
  46:08

6 نقد ادعای نسب احمد بصری 2
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۸۹ مگابایت - تعداد بازدید: ۱,۶۰۴ - تعداد امتیازات: ۵,۰۴۸
احمد بصری و پیروانش در جایی مدعی می‌شوند که وی فرزند پنجم امام زمان علیه السلام است، در جایی مدعی می‌شوند که احمد بصری مقطوع النسب است؛ از طرفی عشیره و خویشان احمد بصری انتساب او را به امام زمان علیه السلام و ائمه نفی می‌کنند و...
  59:57

7 نقد ادعای نسب احمد بصری 1
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
حجم : ۱۲۱ مگابایت - تعداد بازدید: ۸۰۰ - تعداد امتیازات: ۵,۱۴۵
یکی از این مدعاین دروغین مهدویت فردی به نام احمد بصری است که خود را فرزند امام زمان علیه السلام معرفی می‌کند. این ادعا که به نوعی مهم‌ترین ادعای اوست دارای چندین تناقض و اشکالات جدی است.
  38:28

8 برائت امام رضا علیه السلام از احمد بصری
- تاریخ پخش: ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
حجم : ۵ مگابایت - تعداد بازدید: ۶,۴۱۷ - تعداد امتیازات: ۶,۰۸۴
یکی از اشتراکات مدعیان دروغین در طول تاریخ، ادعاهای بی‌پایه و اساس آنان است تا جایی که برای اثبات مقام‌های والای خود ابتدا برخی از این مقامات را به دیگران نسبت می‌دهند تا بتوانند با ادعاهای پلکانی خود، مقام نبوت و امامت را برای خود نیز ثابت کنند. احمد بصری هم که مدعی است از علم امام زمان علیه السلام بهره برده است در تالیفات خود مقام نبوت را برای ائمه قائل می‌شود تا از این رهگذر بتواند خود را نیز دارای این مقام والا معرفی کند. حال با دیدن این کلیپ می‌توانید ضدیت ادعاهای احمد بصری را با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به وضوح مشاهده کنید.
  02:38

9 بررسی نسب احمد بصری و پاسخ به سخنان آقای فتحیه
- تاریخ پخش: ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
حجم : ۲۷ مگابایت - تعداد بازدید: ۱۹۱ - تعداد امتیازات: ۳۱
چندی پیش آیت الله حسینی قزوینی سوالاتی را راجع به احمد بصری مطرح کردند که یکی از آن ها راجع به نسب او بود. در پاسخ به این سخنان آیت الله قزوینی، یکی از مریدان احمد الحسن، به نام آقای فتحیه کلیپی را در فضای مجازی منتشر کردند. حال تناقضات بیشتری را در پاسخ های جناب فتحیه می توان دید. این کلیپ را در این مورد تماشا کنید
  08:45